Maxi Zestaw Pastelowych Planerów ArtMamaCo jeżeli mógłbyś zorganizować swoje życie i nie tracić więcej czasu, a wszystko to z łatwością przez kilka minut dziennie?


Prawda jest taka, że szczególnie jako rodzic, nauczyciel czy każdy inny człowiek przeważnie stajemy pod presją czasu. Na wiele rzeczy po prostu brakuje czasu, pomimo, że staramy się go wygospodarować na wszelkie możliwe sposoby.

Chcesz, by starczyło czasu na książkę, miłą chwilę, a wyjeżdżając w podróż skupiać się na wypoczynku i zwiedzaniu, zamiast zastanawiać się gdzie zjeść i co jest warte zwiedzania?

Czy wydaje ci się to znajome?


 • ustalałeś konkretny cel, ale i tak go nie zrealizowałeś?
 • próbowałeś trzymać się planu ale i tak się nie udało?
 • miałeś wrażenie, że czas się kurczy i ciągle go brakuje?
 • czułeś rozgoryczenie, zamiast poczucia ulgi?
 • nowe nawyki stawały się za trudne do wdrożenia?

A wiesz co jest w tym najgorsze?


Że jeśli nie zmienisz tego TERAZ skończysz jako wypalony człowiek bez zrealizowanych swoich celów, a to niestety może prowadzić do stresu i chaosu w naszym życiu. Często powoduje to nasze nieefektywne działania, które przekładają się na frustracje i niezadowolenie. Ludzie, którzy nie korzystają z planerów często mają trudności w organizowaniu swojego życia, co może skutecznie uniemożliwić osiągnięcie celów i spełnienie marzeń.

Ale mam też dobre wiadomości !


Właśnie dlatego stworzyłam „Maxi Zestaw Pastelowych Planerów ArtMama” dla ludzi takich jak Ty, którzy z satysfakcją chcą mieć poukładane życie, czas dla rodziny i na wszelkie przyjemności. Dla każdego, kto jest po prostu zmęczony codziennością, ale sam nie potrafi stworzyć narzędzi, które by mu pomogły wszystko poukładać.

Znam to, bo byłam dokładnie w tym samym miejscu …. i wiem, jak bardzo frustrujące jest nie mieć na coś wpływu, czy nie wiedzieć skąd można wziąć odpowiednie narzędzia, które mogą pomóc.

Maxi Zestaw Pastelowych Planerów ArtMama

– 288 stron PDF do Druku


Maxi Zestaw Pastelowych Planerów to 40 różnych planerów – każdy dostępny w 6 różnych kolorach: szary, pomarańczowy, zielony, niebieski, różowy, oraz fioletowy – razem 288 stron w pliku PDF do wydruku.

Każdy z planerów z Maxi Zestawu możesz kupić osobno w moim sklepie, jednak kupując w zestawie oszczędzasz ponad 230 zł. Kupując w Zestawie zamiast 6,99zł za planer, płacisz tylko 1,17 zł za każdy planer w 6 kolorach, zatem 1 planer w 1 kolorze to tylko 20 groszy!

Jakie dokładnie Planery znajdę w Zestawie?


Całkowita wartość – 279,60 zł

Zacznij Planowanie już Dzisiaj i pobierz Maxi Zestaw za jedyne

47 zł !

Jak INACZEJ wyglądałby Twój Dzień jeśli mógłbyś:


 • mieć zaplanowany swój dzień i realizować swoje cele krok po kroku?
 • mieć wyznaczony kierunek działania?
 • zamiast marnowania czasu i zastanawiania się nad tym, co właśnie powinieneś zrobić, przeznaczył go na efektywne działania prowadzące do celu?
 • podejmować dobre decyzje dzięki zaplanowanym działaniom i śledzić swoje postępy?
 • mieć po prostu uporządkowane życie?

  Planowanie swojego dnia i korzystanie z planera pozwala na efektywne wykorzystanie czasu i zwiększenie produktywności. Dzięki temu można lepiej kontrolować swoje zadania, unikać zapominania o ważnych terminach oraz łatwiej osiągać swoje cele.

  • Pliki są chronione prawami autorskimi – pamiętaj, że po zakupie możesz korzystać z nich, drukować w nieograniczonej ilości na własny użytek, jednak zabrania się ich sprzedaży, rozpowszechniania, czy przesyłania innym osobom.
  • Jest to plik cyfrowy do samodzielnego wydruku. Nie otrzymasz żadnego wydruku fizycznego, a plik PDF, który możesz otworzyć poprzez np darmowy program Adobe Reader.
  • Planer możesz wydrukować w dogodny dla Ciebie sposób zarówno na swojej drukarce, czy też za pośrednictwem lokalnej drukarni.
  • Zaraz po dokonaniu wpłaty plik zostanie Ci udostępniony do pobrania go na komputer.
  • Pamiętaj, że kolory wydruku mogą się różnić od tych które widzisz na monitorze – zależy to zarówno od twoich ustawień monitora, jak też ustawień drukarki.
  • Każdy z plików to gotowy produkt, który otrzymasz zaraz po opłaceniu zamówienia. Jeśli zależy Ci na jakichś zmianach, personalizacji itp nie kupuj, a najpierw napisz do mnie w tej sprawie: Kontakt ArtMama

  Komentowanie jest wyłączone.