Klub przyjaciół Myszki Miki – Cyferki

Podziel się :) - Udostępnij !

Lubicie Myszkę Miki? Bo moja córcia wprost ją uwielbia. I dzięki temu niedawno trafiła do nas książeczka „Klub przyjaciół Myszki Miki – Cyferki”. Książka została wydana przez Wydawnictwo Ameet
Okładka, jak i kartki są z grubego papieru, co zapobiega łatwemu zniszczeniu. Na okładce wita nas uśmiechnięty Miki i cyferki:

Książeczka jest bardzo fajnie skonstruowana, gdyż do każdej kartki dołączone jest obrotowe kółeczko, za pomocą którego dziecko (bądź rodzic) zaznacza cyferkę, odpowiadającą odpowiedzi na zagadkę umieszczoną na danej stronie.

Ilustracje są bardzo kolorowe i zachęcają do nauki liczenia i poznawania cyferek. Na każdej kartce mamy do wybory cztery możliwe odpowiedzi.
Moja Kinia od razu pokochała tą książeczkę i zagląda do niej prawie codziennie, oraz chętnie uczy się liczb od 1 do 10. 🙂 A wam jak się podoba ta pozycja?

Podziel się :) - Udostępnij !

Może Maxi Zestaw 40 Pastelowych Planerów ArtMama? (kliknij tu)

Chcesz Karty Pracy - Litery? (kliknij tu)

Chcesz Kolorowankę Dla Dziecka? (kliknij tu)

A może Zestaw 17 Planerów? (kliknij tu)

4 Comments:

  1. Książka świetna, pomogła nam bardzo w nauce liczenia. Adaś ją uwielbia 🙂

  2. Razem z moimi dziećmi uwielbiamy wszelkie książeczki, Mikiego w szczególności! Wpadlam tu a chwilę, a zostałm na dłużej, świetny blog, bardzo fajne zdjęcia a kreatywności to tylko pozazdrościć! Będę pojawiać się częściej, a że sama zaczynam właśnie przygodę z blogowaniem to zapraszam do mnie.. Pozdrawiam!

  3. Moja Córcia bardzo lubi bajkę "Klub przyjaciół Myszki Miki" 🙂 . A co do książeczki to widzę że ilustracje są bardzo wesołe i kolorowe 🙂

  4. Agnieszka Bania

    Musimy zakupić taką książeczkę 🙂 Junior uwielbia Klub Przyjaciół Myszki Miki a w szczególności Goofiego na którego mówi Gufff 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *