Cudowne bajki o zwierzątkach

Podziel się :) - Udostępnij !

„Cudowne bajki o zwierzątkach” to zbiór 19 pięknych bajeczek, w których bohaterami są oczywiście zwierzęta. Okładka książeczki jest w twardej, lakierowanej  oprawie.

Na 64 stronach możemy poczytać o przeróżnych przygodach kotków, słoni, ptaszków, kozach i innych przemiłych zwierzaków. Jakie dokładnie bajeczki znajdziemy w środku?

Bajeczki przedstawione w książeczce są przeznaczone głównie dla przedszkolaków. Przeczytamy tutaj o wspólnej pracy konika z małpką, o tym, że należy się dzielić, ale niekoniecznie tak, aby było to w 100 % równo, bo można więcej stracić, niż zyskać. Rywalizacja jak się okazuje,  nie zawsze musi przejawiać się siłą, a wygrać może ten kto jest mądrzejszy, a nie ten kto ma więcej siły. Bajeczki nie są długie, jednak każda z nich niesie ze sobą jakiś morał, lub naukę. Książeczka ta na pewno zaciekawi nie jednego przedszkolaka, a dzięki zawartym w niej treściom  pokaże dziecku, jak należy się zachować w wielu sytuacjach. Każda z bajeczek posiada kolorowe ilustracje, które przyciągają wzrok dzieci, a także i rodziców. Oto kilka z nich:
Z ogólnych informacji o książce:
Książeczka ta została wydana przez Wydawnictwo Fenix.
Format: 170 x 242 mm
Jest to praca zbiorowa
Zawartość książeczki świetnie odzwierciedla cytat z niej pochodzący, który znajduje się we wprowadzeniu: „Niecodzienne wydarzenia z udziałem naszych zwierzęcych przyjaciół umożliwiają dzieciom zrozumienie reguł i zasad funkcjonujących w świecie. Problemowe momenty, zdarzenia wymagające podjęcia pewnych decyzji wskażą naszym pociechom, jak powinny się zachować.”

Podziel się :) - Udostępnij !

Może Maxi Zestaw 40 Pastelowych Planerów ArtMama? (kliknij tu)

Chcesz Karty Pracy - Litery? (kliknij tu)

Chcesz Kolorowankę Dla Dziecka? (kliknij tu)

A może Zestaw 17 Planerów? (kliknij tu)

1 Komentarz:

  1. Lubimy bajki o zwierzętach 🙂
    Ps. Bardzo ładne ilustracje 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *