Historyjki dla dzieci w języku polskim i angielskim

Podziel się :) - Udostępnij !

Dzisiaj pokażę wam ebooka, dzięki któremu dziecko może doskonalić i poznawać język angielski. Mowa tutaj o pozycji ” Historyjki dla dzieci w języku polskim i angielskim”. 

Jest to zbiór 10 bajeczek – każda z nich została napisana zarówno po polsku, jak i po angielsku. Po lewej stronie znajdziemy bajeczkę napisaną po polsku, a obok tą samą napisaną po angielsku:
Pozycja ta świetnie nadaje się dla starszych dzieci. Dzięki samodzielnemu jej czytaniu nauczą się nowych zwrotów, budowy zdań, zobaczą jak dane zdanie brzmi po polsku, a jak po angielsku, wzbogacą także swoje słownictwo. Jest to doskonałe rozwiązanie szczególnie dla rodzin „dwujęzycznych”, gdzie dziecko w tym samym czasie uczy się zarówno jednego, jak i drugiego języka. 

A co z maluchami? Dla nich także jest to fajna lektura. Książeczka jak napisałam wcześniej zawiera 10 różnych historyjek, które na początek możemy przecież czytać dziecku my – rodzice. Jeśli dziecko jest zbyt małe na angielskie bajki, czytajmy je po polsku, gdy będzie starsze, być może samo sięgnie po tą pozycję, gdy zacznie poznawać tajniki nauki języka obcego. Ebook ten zawiera mnóstwo barwnych ilustracji, które na pewno zachęcają do jego lektury.
Z ogólnych informacji o książeczce:
Wydawnictwo: Psychoskok
Ilość stron: 39
Książeczkę kupimy tutaj.

Jakie wady/ zalety? Prawdę mówiąc wad nie znalazłam. 🙂
Natomiast jeśli chodzi o zalety:
– kolorowe i wesołe ilustracje,
– książeczka oprócz zabawy, uczy (języka angielskiego, poznawania zwierząt)
– rozwija wyobraźnię,
– wprowadza dziecko w świat zwierząt, oraz zwraca jego uwagę na takie szczegóły, jak m.in. strach myszy przed kotem, czy długa szyja żyrafy,
– uczy  grzecznego zachowania (podczas kąpieli, posiłków), oraz pomagania innym i bycia życzliwym.

Jakie bajeczki znajdziemy w środku?  Historyjki z przygodami różnych zwierząt. Zarówno zwierząt domowych, jak kot, podwórkowych jak kaczuszki czy mała myszka. 🙂 Ale też zwierząt żyjących w zoo jak żyrafa, żółw, słoń, czy małpka. Kingusi najbardziej przypadła do gustu bajeczka o małej śwince w kąpieli. 

Polecam tą książeczkę i Dziękuję bardzo Wydawnictwu Psychoskok za możliwość zrecenzowania jej, oraz zachęcam was do odwiedzin:

http://wydawnictwo.psychoskok.pl/


Podziel się :) - Udostępnij !

Chcesz Karty Pracy - Litery? (kliknij tu)

Chcesz Kolorowankę Dla Dziecka? (kliknij tu)

A może Zestaw 17 Planerów? (kliknij tu)

2 Comments:

 1. jej cały świat

  Wygląda bardzo fajnie. My ostatnio jesteśmy na etapie słuchania angielskich piosenek dla dzieci 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 • Zobacz Również:

  • ja mam kto ma wiosna pdf artmamaJa mam – kto ma? Wiosna Karty pracy PDF
   Podziel się :) - Udostępnij ! Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Pomyślałam zatem, że można połączyć przyjemne z pożytecznym i stworzyłam karty […]
  • malowanka na walentynki i dyplom króla i królowej baluKolorowanka na Walentynki oraz Dyplom Króla i Królowej Balu
   Pobierz kolorowankę na Walentynki dla dziecka oraz dyplomy dla Króla i Królowej Balu - Spraw dziecku Radość. […]
  • plakaty dla babci i dziadkaDzień Babci i Dziadka – życzenia, wierszyki, pomysły i plakaty do druku
   Pobierz Plakaty dla Babci i Dziadka. Życzenia/ Pomysły na własnoręcznie robiony Prezent. […]
  • litery do kolorowania wyklejania puzzle karty pracy do wydruku pdf artmamaKarty Pracy do Wydruku – 4w1 Litery do Kolorowania, Wyklejania i Układania – PDF za Darmo.
   Karty Pracy do Wydruku - 4w1 Litery do Kolorowania, Wyklejania i Układania - PDF za Darmo […]
  • planer 2020 2021 dzienny tygodniowy miesięczny rocznyKalendarz planer PDF październik 2020 – grudzień 2021. Do druku za darmo.
   Darmowy Planer do druku na rok 2021 i 3 ostatnie miesiące 2020r. Znajdziesz tu planer dzienny, tygodniowy, 15 planerów miesięcznych i kalendarz. […]