Kalendarz planer PDF październik 2020 – grudzień 2021. Do druku za darmo.

Podziel się :) - Udostępnij !

Darmowy Planer do druku na październik 2020 r.

Darmowy planer październik 2020 do druku na pewno pomoże zaplanować Ci czas i ułożyć w sensowną całość swoje cele. Pobierz bezpłatny planer do wydrukowania na październik 2020 i miej zawsze wszystko pod kontrolą, pamiętając o ważnych rzeczach, trzymając się planów i odhaczać swoje cele jeden po drugim. Miesięczny planer z motywem kwiatowym z listą celów, miejscem na notatki i skróconym kalendarzem na następny miesiąc na pewno pomoże w realizacji wielu zadań.


Darmowy Planer Październik 2020 do druku


Planer na październik 2020 pobierzesz KLIKAJĄC TUTAJ.

Do niedawna sama miałam problem z ogarnięciem wielu spraw i zadań – wszystko miałam „w głowie”. Dopiero korzystanie z planera pozwoliło mi wszystko poukładać w odpowiednich dniach, godzinach i w odpowiedniej kolejności. Pomyślałam, że skoro sama z tego rozwiązania korzystam – podzielę się nim również z Tobą. 🙂

Planer do druku jest plikiem PDF, który łatwo pobierzesz na swój komputer. Daj znać jak się sprawdził u Ciebie.

To jeszcze nie koniec!


Planer dzienny, tygodniowy, miesięczny, roczny – plik PDF do druku


Przygotowując planer PDF październik 2020 wiedziałam, że nie wystarczy on do całościowego ogarnięcia wszystkiego co chciałam mieć zaplanowane. Tym sposobem powstał również planer dzienny i planer tygodniowy. Poniżej znajdziesz zdjęcia planerów, dzięki którym rozplanujesz każdy dzień, tydzień i miesiąc. Całość w jednym większym pliku (w sumie 18 stron do druku – a każdą z nich możesz drukować dowolną ilość razy) możesz pobrać klikając poniżej. A jeśli nadal się zastanawiasz przeczytaj artykuł do końca i zobacz co dokładnie przygotowałam.


Planer Dzienny do druku – zaplanuj swój dzień!


Darmowy Planer dzienny do druku 2020 2021
motyw kwiatowy

W Planerze dziennym umieściłam miejsce na cel tygodniowy – dzięki temu zabiegowi zawsze wiem na czym chcę się skupić i pilnuję, aby w ciągu dnia było co najmniej jedno zadanie, które zbliży mnie do realizacji mojego celu.

Poniżej celu znajduje się miejsce na wpisanie godziny, zadania i odchaczenie danej czynności. Z doświadczenia wiem, że niestety nie wszystko udaje się zawsze wykonać według swoich założeń i dlatego właśnie wprowadziłam klika elementów, dzięki którym wiem, co zostało wykonane, co przełożyłam, a z czego zrezygnowałam, czyli wykreśliłam.


Planer tygodniowy do druku – każdy tydzień przybliża do osiągnięcia celu!


Darmowy planer tygodniowy do druku wraz z miejscem na cele.

W Planerze tygodniowym również mam miejsce na wpisanie swoich celów tygodniowych. Rozpisując później wszystko do okienek na poszczególne dni tygodnia łatwiej zadbać o to, aby codziennie zbliżać się do osiągania swoich celów. Potem z takim tygodniowym planerem rozpisanie planera dziennego to pestka z masłem. 🙂


Planer Roczny, czyli 15 planerów miesięcznych PDF do druku!


Dlaczego aż 15? Ponieważ planery miesięczne przygotowałam już od następnego miesiąca, czyli znajdziesz tutaj planer od października 2020 aż do końca grudnia 2021 roku! W pliku zbiorczym (do pobrania niżej) znajdziesz również skrócony kalendarz na rok 2021!

Darmowy Planer do druku od październik 2020 do grudzień 2021 r.
Darmowe Planery do druku październik 2020 do grudzień 2021 r. Planer dzienny, tygodniowy, miesięczny, roczny.

Jak jeszcze możesz planery wykorzystać?


Planery do druku znajdują się w pliku PDF. Zatem każdy z nich możesz wydrukować dowolną ilość razy! Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, aby np rozplanować cały miesiąc kreatywych zabaw dla dzieci? A może planer ważnych dat/ śmiesznych/ dni obchodzonych w przedszkolu?

Wszystko zależy od Twoich potrzeb i wyobraźni !

Licencja na używanie Planerów:

Planery możesz używać do dowolnych celów osobistych, przedszkolnych, szkolnych itp. Nie wyrażam jednak zgody na ich kopiowanie (jeśli chcesz się z kimś podzielić podeślij mu link do wpisu), rozpowszechnianie, ani sprzedawanie.

Ps. Jeśli interesują Cię inne pliki do druku do pobrania za darmo zajrzyj tutaj. 🙂


Podziel się :) - Udostępnij !

Może Maxi Zestaw 40 Pastelowych Planerów ArtMama? (kliknij tu)

Chcesz Karty Pracy - Litery? (kliknij tu)

Chcesz Kolorowankę Dla Dziecka? (kliknij tu)

A może Zestaw 17 Planerów? (kliknij tu)

4 Comments:

  1. Dzień dobry, a kiedy wersje na 2022?

    • Już niedługo pojawi się wersja na rok 2022, a dodatkowo przygotowuję niespodziankę! Zachęcam do śledzenia bloga 😉 i zapisania się na newsletter, gdyż osoby te dostana specjalną niespodziankę, niedostępną dla innych! 🙂

  2. Bardzo dziękuję jestem bardzo zadowolona z udostępnionego planera , jeszcze raz dziękuję.

  3. Rewelacyjne, praktyczne planery!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *