Posłuchajki. 365 bajek na dobranoc. Księżyc opowiada… historyjki na dobry sen

Podziel się :) - Udostępnij !

Posłuchajki. 365 bajek na dobranoc. Księżyc opowiada… historyjki na dobry sen to audiobook, który umili zasypianie każdemu dziecku.

Posłuchajki. 365 bajek na dobranoc. Księżyc opowiada… historyjki na dobry sen

Autor: Autor zbiorowy

Czyta: Anna Dymna

Długość: 14 min. 37 sek.

Audiobook z Audioteka.pl

Dostępna też książka – Wydawnictwo: Papilon

Co znajdziemy w Audiobooku?

Audiobook Posłuchajki. 365 bajek na dobranoc. Księżyc opowiada… historyjki na dobry sen to pozycja idealna dla dzieci, które uwielbiają słuchać opowiadań na dobranoc. Jest to zbiór 365 bajek różnych autorów, czytanych przez Annę Dymną.
Każda z bajek jest na tyle krótka, aby dziecko się nie znudziło i na tyle długa, aby go zaciekawić i rozwijać jego wyobraźnię. Można oczywiście słuchać każdą z bajek osobno, jednak Kingusia przeważnie słucha około 20 minut audiobooka. Dzięki temu, że jest tutaj mnóstwo bajek to nawet przesłuchując audiobooka kilka razy opowieści się na pewno nie znudzą. Poza tym większość zawartych tutaj bajek wnosi coś do świata dziecka, pomaga zrozumieć trudne sprawy, stawia głównych bohaterów w sytuacjach z jakimi może borykać się dziecko i podsuwa właściwe rozwiązania.
Audiobook dla dzieci u nas sprawdził się idealnie w wielu sytuacjach. Co prawda przeważnie to ja czytam córce na dobranoc, jednak 365 bajek … włączałam po tym, gdy ja kończyłam czytać jakąś bajkę, a Kinia chciała jeszcze. U nas wgrałam go u siebie na telefonie i dzięki temu mogłam w każdej sytuacji go odtworzyć – czy to na dobranoc, czy jadąc samochodem itp. Masz chrypkę, jesteś zmęczony, lub po prostu uczysz dziecko zasypiać samemu? Audiobook z bajkami w tych sytuacjach sprawdza się rewelacyjnie – przynajmniej u nas tak było. 🙂
Bajki są bardzo zróżnicowane, ich bohaterowie to zwierzęta, dzieci i inne postacie, które umilają zasypianie dziecku. Na początku nie byłam pewna, czy taka forma córce przypadnie do gustu, jednak teraz sama prosi, aby jeszcze włączyć jej bajki na telefonie. Przeważnie jest tak, iż przytula się do ulubionej maskotki i słuchając bajek po prostu zasypia. 🙂

Na stronie Audioteki możecie posłuchać również darmowego fragmentu Posłuchajki. 365 bajek na dobranoc. Księżyc opowiada… historyjki na dobry sen.

Audiobook polecam i Dziękuję serwisowi Audioteka.pl za możliwość zrecenzowania tej pozycji, a także zapraszam Was do odwiedzin:
http://audioteka.pl/

Wasze dzieci rozpoczęły już przygodę ze słuchanie audiobooków? Co uważacie o takiej formie wprowadzenia dzieci w świat książek słuchanych?

Podziel się :) - Udostępnij !

Może Maxi Zestaw 40 Pastelowych Planerów ArtMama? (kliknij tu)

Chcesz Karty Pracy - Litery? (kliknij tu)

Chcesz Kolorowankę Dla Dziecka? (kliknij tu)

A może Zestaw 17 Planerów? (kliknij tu)

1 Komentarz:

  1. Bajek dla dzieci nigdy dosc. Zapraszam na moje audiobooki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *